ako sa obliecť na jeseň, keď je horúco Clothing Áno, stále môžete nosiť šmykové šaty na jeseň

Áno, stále môžete nosiť šmykové šaty na jeseň

outfit: Old Zara Slip Dress, podobné tu // džínsová bunda: tu, podobné priamo tu // topánky: práve tu // taška: tu alebo práve tu // Náhrdelník: Kendra Scott C/O Tu // Nude Lipstick – MAC Spirit a Velvet Teddy (tu) s Lipglass ‘Oh Boy’ (tu)

Nakupujte môj vzhľad

< >

Zaujímalo vás niekedy, či na jeseň stále môžete nosiť šmykové šaty? Táto odpoveď je áno, stále môžete nosiť šmykové šaty. Tento rok na jeseň môžete stále nosiť šmykové šaty, ako aj ďalej. Rovnako ako šmykové šaty bez ohľadu na poveternostné podmienky alebo sezónu. Šmykové šaty sú flexibilné v metóde, že existuje veľa metód, ktoré ho upravujú pre rôzne obdobie, ako aj pre príležitosti. Na leto ho môžete spárovať samostatne alebo ho vrstviť pomocou obyčajného odpaliska pre špeciálny vzplanutie. Na jeseň, premýšľanie o veľkej teplote, existujú metódy, ktoré môžete štýlom šmykľavky. To zahŕňa jeho vrstvenie so svetrami/robustnými mikinami, ako sa tu predtým používalo minulý rok na jeseň. Ďalšou metódou na nosenie šmykových županov na jeseň je hodiť na svoju preferovanú džínsovú bundu, ako som to urobil v dnešnom príspevku, spárovať ho s sakom, jesennými vrstvami alebo vrstvou s košeľami dole.
Pre tento príspevok, keďže poveternostné podmienky je stále o niečo teplejšie ako obvykle, spároval som svoje šmykové šaty s džínsovou bundou dokončenou scrappy sandálmi. Keď sa poveternostný stav zahreje, napíšte mikinu rolákov spárovanú s vysokými topánkami kolenných topánok alebo členkovými topánkami s pančuchami. Nepremivujte od používania šmykových šiat, stále ich môžete nosiť tento rok na jeseň.
Šmyk

< >

Môžete sa vám tiež páčiť:

Najlepšia metóda na začatie nového …

Prechodné svorky, ktoré teraz požadujete

Základy šatníka, ktoré požadujete teraz

Najlepšie šaty, ktoré sa teraz nosí na …

Spoznajte sa.

Zaregistrujte sa s e -mailovou adresou a získajte správy a aktualizácie.

Krstné meno

Krstné meno

Krstné meno

Krstné meno

Priezvisko

Priezvisko

Priezvisko

Priezvisko

Emailová adresa

Emailová adresa

Emailová adresa

Emailová adresa

Predplatiť

Ďakujeme za prihlásenie!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *