ako sa obliecť na jeseň, keď je horúco Uncategorized Nová komunita tričiek-ArtTee Apparts

Nová komunita tričiek-ArtTee Apparts

Nová komunita tričiek-odevy ArtTee
S cieľom pomôcť nezávislým umelcom bol Arttee Apparels nastavený ako platforma pre talentovaných umelcov, aby prispievali svojimi úžasnými umeleckými dielami, aby sa transformovali na úžasné tričká. Je to nový spôsob, ako ukázať miestnym ilustrátorom a umelcom lásku a je to prostredníctvom internetového obchodu a komunity tričiek.
Som si istý, že ste už mali tento predpoklad počuť už predtým, takže je to veľmi odvážne uvedené na spustenie na rovnakom trhu ako závity bez závitu, DesignbyHumans a mnoho ďalších. Mohlo by to však byť úžasným priestorom pre miestneho umelca z Malajzie a susedných krajín, kde majú absolútne pozoruhodných umelcov. Takže si želáme všetko dobré pre začiatočníkov podniku, že táto platforma považuje za miesto pre nezávislých umelcov po celom svete, aby sa navzájom podporovali umelecké diela pod jedným dáždnikom. Teraz je tu len niekoľko návrhov, čo hovorí, že sú začiatkom, takže udržujte svoju myseľ otvorenú.
Táto stránka vyzýva nezávislých umelcov, aby prispievali svojimi umeleckými dielami, aby sa zmenili na úžasné odpaliská. Pre iba 18,90 USD môžete priniesť domov kus nositeľného umenia.

0/5 (0 recenzií)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *