ako sa obliecť na jeseň, keď je horúco Uncategorized Vzrušujúce módne trendy, na ktoré sa dáme pozerať v roku 2022

Vzrušujúce módne trendy, na ktoré sa dáme pozerať v roku 2022

, zatiaľ čo 2021 bolo o horúcej ružovej, logománii, blokovaní farieb a trende „Hot Goth“, 2022 je o privedení sexy späť – a nemohol som byť viac nadšený ! Zdá sa, že módne trendy z 90. a 2000. rokov sa vracajú a v tohtoročnom módnom trendu sa prichádzajú silne. Keď sa zmierňujeme z obmedzení blokovania, naše dni vpred v post-pandemike vyzerajú jasnejšie a je čas osláviť tieto retro inšpirované zbierky mikropodnikov, päty s vysokým obsahom oblohy a s nízkymi zasunutými pásmi, to všetko v Meno módy. Tu je niekoľko vzrušujúcich módnych trendov, na ktoré sa dáme pozorovať v roku 2022, na ktoré sa osobne teším na vyskúšanie tohto roku.

< >

Vzrušujúce módne trendy, na ktoré treba dávať pozor v roku 2022
Nadmerná sako a bunda
Vynikajúca so štýlovými možnosťami na rok 2022 je nadrozmerný sako, na čo sa teší. Tento rok si myslím, že čím väčšie, tým lepšie! Tieto nadmerné sako sú flexibilné a majú schopnosť vyrovnať sa s akýmkoľvek oblečením, od teplákov po šaty. Blazers sa vyvinuli z obchodných a pracovných svoriek na príležitostné, každodenné opotrebenie, zvyšovanie vášho štýlu. Klasická položka bola poskytnutá prenos so žiarivými farbami a tvarovanými tvarmi. Nadmerný sako sa nepochybne prevzalo, čo je trendom a hodnotou investícií výdavkov, ako je vidieť na uliciach aj na dráhach módneho týždňa.
Voľné nohavice
Trend na nohavičky so širokými nohami je stále silný. Od 90. rokov do začiatku 21. storočia ľudia milovali zvončeky a nohavice so širokými nohami, pretože boli pohodlné, dlhé nohy a štýlové. Všetko záleží na vašom štýle. Tieto spodky sú skvelé na nosenie pri každej príležitosti alebo sezóne. Je to nevyhnutný odev, ktorý by mala každá žena vlastniť vo svojom šatníku. Nezáleží na tom, z čoho sú vyrobené farby alebo materiálne nohavice alebo nohavice; Čím viac sú voľné a vreckové, tým lepšie budú vyzerať v roku 2022. V tomto príspevku mám na sebe voľné nohavice so širokými nohami. Som veľkým fanúšikom širokých nohavíc, ako vidíte v predchádzajúcich príspevkoch tu a tu.
Obuv plošiny
Tohtoročný štýl „It“ topánok sú podpätky platformy. Aj keď sú už roky už roky, očakáva sa, že budú populárne tento rok 2022. Bez ohľadu na druh päty platformy, ktoré si vyberiete v tejto sezóne, musia byť vysoké. Tieto podpätky sú zaručené, že vám poskytnú pridané palce do vašej výšky. Existuje tiež skutočnosť, že topánky platformy sú výrazne pohodlnejšie ako ich štýly s nízkym podpätkom … neuveriteľné, však? Nemusí to byť dlhodobý trend, ale platforma topánky a topánky vám môžu poskytnúť klasický pocit, punk, punk alebo rafinovanejší vzhľad v závislosti od dizajnu, ktorý si vyberiete.
Mini sukňa
Zaujíma vás, aké sukne sú štýlové a tento rok sa vracia? Mini sukne! Keď sa v 60. a 70. rokoch 20. storočia stal trendom, tento živý a niekedy odvážny odev signalizoval posun v kultúrnej dynamike. Mini sukne sa tento rok chystajú dostať do centra pozornosti. Moderná mini má viac štruktúrovanú siluetu, prichádza v nízkych aj vysokých vzostupe a je namontovaná viac ako rozšírená. Mini sukňa je bezpochyby najmódnejšou sukňou č. 1 v roku 2022.
Veľmi peri – Pantone Color of the Year 2022
Pokiaľ ide o módu, farba je, samozrejme, dôležitou súčasťou. Je čas zistiť, čo si Pantone myslí, že bude farbou roka v roku 2022! Nazýva sa to „veľmi peri“, je to farba, o ktorej hovorí, že slávny farebný inštitút má moc prinútiť ľudí, aby premýšľali mimo krabice a boli kreatívnejší. Veľmi peri je bohatý odtieň periwinkle. Myslím, že je to ľahší odtieň fialovej alebo viac ako odvážna levanduľová farba. S ohľadom na to je tu niekoľko nápadov, ako môžete prijať tohtoročnú farbu roka a upravovať ju vo svojom šatníku. Svereové šaty, sukne, tričká a šortky sú všetky v mixe a vaše možnosti sú pre vás takmer neobmedzené.
Keďže tohtoročný módny trend prináša nostalgiu dole pamäťový pruh, jasné a odvážne sfarbené doplnky sú niektoré z vzrušujúcich módnych trendov, na ktoré treba hľadať v roku 2022. Pokiaľ ide o tohtoročnú módu, sú žiarivé, dúhové tašky a reťazové pásy Skvelé doplnky do vášho šatníka. A ja som sa pozeral na všetky krásne trendy šperkov, ktoré preberajú tento rok. Či už máte radi jasné farby a odvážne náušnice alebo roztomilé a vážne zábavné kúzla, je tu pre vás kúsok.
Módne trendy v tomto roku sú dosť rozmanité, s mnohými retro inšpirovanými zmiešanými s pandémiou. Existuje veľa módnych farebných kombinácií, výtlačkov a textúr zmiešaných dohromady a je to veľmi zaujímavý mixnull

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *