ako sa obliecť na jeseň, keď je horúco Clothing Vojvodkyňa v žiarivo červenej oddeľuje jednať o závislosť Speech

Vojvodkyňa v žiarivo červenej oddeľuje jednať o závislosť Speech

Vojvodkyňa si vybrala bohaté červené oddeľuje dnešnej akciu na závislosť reči.

Akcia sa konala v sídle BAFTA v Londýne.

Funkcia bola hostiteľom prednej dôvery; Vojvodkyňa je dôvera patrón. Bola tam oficiálne začne akciu prevzatia závislosť kampaň, a dodať príhovor. (Niektorí si možno spomenú, že bol kráľovským patrónom akcie na závislosť na mnoho rokov. Táto organizácia sa spojila s popredným dôvery v apríli)

Viac informácií o dnešné udalosti z Evening Standard príbehu.

Vojvodkyňa z Cambridge varoval “nikto z nás nie je imúnny” zo závislosti.

Vo svojom prejave, ona zdôraznila, že “zničujúci dopad” pandémia má o sadzbách závislosť. Vojvodkyňa povedal: “Závislosť nie je voľba. Nikto si vyberie, aby sa stal závislý. ale to môže stať každému z nás. Nikto z nás nie je imúnny.

Kate stretol príjemcom vpred dôvery, rovnako ako bývalí narkomani, kto sa dozvie o svojich skúsenostiach.

Iný pohľad na vojvodkyňa.

Simon Perry ľudia príbeh má viac.

Jej prejav upozornila na dôležitosť riešenia mylné predstavy o závislosti a svoje korene v ranom detstve skúseností, ďalší z hlavných príčin Kate v jej kráľovskej práci.

Začatie dlhodobej kampane – ktorý bude usilovať o zvýšenie povedomia a pochopenie závislostí, jej príčiny a mierka v spoločnosti k tomu, aby viac ľudí požiadať o pomoc a prijímať – sa zhoduje s Addiction povedomia týždeň (október 18-24).

Vrátime sa na večerné konvenčné príbeh Laury Elston.

“Cesta k závislosti je spravidla viacvrstvová a zložité. Ale tým, že rozpozná, čo sa skrýva pod závislosťou, môžeme pomôcť odstrániť tabu a stud, že ju bohužiaľ obklopuje. ”

Prijatie opatrení na závislosť je dlhodobá kampaň, ktorá bude pracovať na zvýšenie povedomia a pochopenie závislostí. Tiež sa pozerá na jeho príčinách a rozsahu v spoločnosti, k tomu, aby viac ľudí požadovať a prijímať pomoc.

Vojvodkyňa tiež povedal: “Ja plne podporuji,přijetí opatrenia v závislosti’kampaň pre zvyšovanie povedomia a pochopenie závislostí. Kampaň nám ukáže, že nielen že mnoho ľudí zotaviť zo závislosti, ale môže ísť o prosperovať. ”

V prvej fotku vojvodkyňa rozprávanie, môžete rozpoznať dvaja páni sediaci na scénu po jej pravici, televízny moderátori Ant McPartlin a Declan Donnelly. Simon Perry hlási, že bol prekvapený vidieť,, Kate upokojila a žartoval, že ona si myslela, že,problémy’a že oni išli, aby sa jej robiť jednu zo svých,Tucker skúšok. ‘ Moderátor decembra, ktorý bol tiež so spevákom Tom Walker, povedal: “Sme schopní zabezpečiť, že.”, Podľa ľudí príbehu.

Vojvodkyňa zrejme neuvedomil, že sa tam bude. Rhiannon Mills spravodajských akcií neba vojvodkyňa reakcie, keď narazil do nich.

Tu vidíte vojvodkyňa chatovanie s dvoma mužmi.

Pán McPartlin hovoril o svojich vlastných záležitostiach závislostí po operácii kolena.

Iný pohľad na vojvodkyňa na dnešnú akciu.

Teraz náš pohľad na to, čo Kate na sebe.

Jej sýto červené skladaná sukňa je Christopher Kane sa vďaka Mari na jej špičke. To je Crystal-zdobené skladaná sukňa (995 $ za Farfetch, $ 1039 na Christophera Kanea).

Vojvodkyňa odstránený kovový výzdobu z sukne (ak je to rovnaké sukňu); je úplne odnímateľná. Tento odev je zo 100% polyesteru, s vysokým pásom,, SunRay záhybov, ‘a skrytým bočným zipsom. S vďaka listu Daily Mail Caroline P Parr a Middleton Maven, návrhár potvrdila, že je jeho dielo.

Middleton Maven naznačuje, že vrchol je podľa Polo Ralph Lauren, značky Slim Fit Cashmere rolák ($ 248) je uvedené nižšie. Ešte som nemal čas, aby dôkladne pozrieť na kus a ja zamieril von z mesta čoskoro.

Priniesla späť dvojicu čerpadiel Ralph Lauren, maloobchodníkov Celia štýlu ($ 675 teraz vypredaný).

Ona tiež opakovala jej DeMellier Nano Montreal Bag v colorway, hlboké karamelky hladký ‘. Nižšie, vrece, keď vykonáva už v máji.

Vyzerá to, že vojvodkyňa mohli priviezol jej Asos návrh 14K pozlátený Twist Hoop náušnice ($ 14,50). Fotografia výrobok je v strede montáže vidíte nižšie.

Tu je ešte jedna fotografie z celého dňa.

VIDEO:
Tu je kráľovská rodina Channel videa.

zdvih:

Navštívte dopredu dôveryhodnosti webe tu; Strana Facebook organizácia je tu; jej Twitter zdroj je tu.

Večer konvenčné kus je tu; Simon Perry ľudia článok je tu;

65Save

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *