ako sa obliecť na jeseň, keď je horúco Uncategorized Chermayeff & Geismar: 60 rokov log

Chermayeff & Geismar: 60 rokov log

Conding Chermayeff & Geismar: 60 rokov log
Tento rok stratil svet štýlu loga jedného zo svojich mnohých slávnych zástupcov Ivana Chermayeffa. V zvláštnej situácii nechápeš, kto mi to umožní, aby som to pre teba skutočne rýchlo rozobral. 60 rokov späť tento muž, absolvent Yale, spolu so svojím Tomom Geismanom, založil legendárnu firmu Chermayeff & Geismar. Nakoniec by to bolo chápané ako tvorcovia Logos pre podnikanie ako Pan Am, Chase Bank, NBC a Xerox; kanály ako Showtime, ako aj National Geogrpahic; ako aj značky ako Armani Exchange.

V roku 1979 získali Ivan Chermayeff a Thomas Geismar medailu Aiga, ako aj v októbri 2014, získali cenu Národného štýlu za celý život od Smithsonian’s Cooper-Hewitt, Národného múzea štýlu. Od roku 2006 sa vo firme pripojil ďalší dizajnér, ako partner, Sagi Haviv. Okrem log, tiež ponúkajú s pohybovou grafikou a umením v architektúre.
Bohužiaľ, Chermayeff zomrel tento rok 3. decembra. Zanechal za sebou skutočnú tradíciu, ktorá bude pravdepodobne pokračovať v jej pobyte dvoch partnerov.
Toto je chlap, ktorý povedal: „Zvyčajne je to dvojmesačný proces, musí to však vyzerať, akoby to trvalo päť minút.“ To je presne to, čo všetci v službe chápu ako pravda. Iba to robia tak efektívne 60 rokov a počítajú.
Na počesť dvoch priekopníckych profesionálov, Dan Covert of Gown Code vytvoril video nižšie, ktoré tiež obsahuje posledný rozhovor, ktorý dal Ivan Chermayeff. Svet štýlu absolútne stratil legendu.

0/5 (0 recenzií)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *